موسسه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه MCI در مشهد

موسسه زبان MCI از سال 1381 در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان فرانسه در مشهد شروع به کار کرد. استفاده از اساتید باتجربه، جوان، تحصیل کرده و دارای مدارک بین المللی از ابتدا سرلوحه اقدامات مسئولین موسسه زبان mci بوده است. همچنین با بررسی دقیق سیستم های آموزشی انتشارات مهمی چون کمبریج (Cambridge) ، آکسفورد (oxford) ، لانگ من (longman) و مک میلان (macmillan) همیشه در تلاش بوده تا بهترین و جدیدترین سیستم که منطبق با المان های مردم ما باشد را بکار گرفته تا بهترین نتیجه را در آموزش زبان بدست آورد.
 
موسسه زبان mci همچنین جهت آموزش زبان از ابزارهای مختلف دیگری استفاده مینماید که در زیر به بخشی از آن اشاره میگردد.
کلاس زبان بحث آزاد (panel) که شرکت در آن برای عموم آزاد است و در آن درمورد موضوعات مختلف بحث میشود که برای ارتقاء مهارت مکالمه (speaking) بسار مفید است.
راه اندازیصفحه موسسه زبان mci در اینستاگرام
راه اندازی کانال آموزشگاه زبان در تلگرام که مطالب انگلیسی متنوع در آن قرارداده میشود.
راه اندازیانال ویدیویی آپاراتکه شامل ویدیوهای آموزشی اساتید موسسه MCI و ویدیوهای آموزشی مهارت آموزان موسسه MCI می باشد.
کلاسهای پیشرفته زبان انگلیسی از جمله FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL در آموزشگاه زبان MCI جزء محبوب ترین و پرطرفدار ترین کلاس زبان و در مشهد جزء منحصر به فرد ترین کلاسهای پیشرفته میباشد.
با توجه به استقبال گسترده متقاضیان برای راه اندازی دپارتمان کودکان و نوجوانان، موسسه زبان mci در سال 1383 آموزشگاه زبان خود در دو دپارتمان زبان انگلیسی و دپارتمان زبان فرانسه برای آموزش زبان کودکان و نوجوانان از سن 5 سال به بالا را راه اندازی نمود که با بکارگیری جدیدترین روشهای آموزش زبان به کودکان همیشه جزء بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی و زبان فرانسه برای کودکان بوده است. اهمیت آموزش زبان به کودکان مسئولین موسسه را بر آن داشت تا دپارتمان اختصاصی کودکان را در ساختمانی مجزا از ساختمان موسسه زبان بزرگسالان حتی با وجود هزینه های بسیار راه اندازی نماید تا فرزندان عزیز خانواده ها در فضایی مناسب به یادگیری زبان انگلیسی و زبان فرانسه مشغول شوند.